«Сучасна модель роботи з травмою в Ізраїлі: травмо-фокусувана когнітивно-поведінкова терапія з соматичним досвідом», 10.11.2022

10 листопада фахівці Українського центру психотравми у партнерстві з ветеранським простором «Плюс Плюс ++» провели захід для студентів магістерської програми «Клінічна психологія» Волинського національного університету імені Лесі Українки, на тему «Сучасна модель роботи з травмою в Ізраїлі: травмо-фокусувана когнітивно-поведінкова терапія з соматичним досвідом».

Доктор психологічних наук, КПТ терапевт, та терапевт протоколу RTM Лариса Засєкіна та психолог, аспірантка кафедри загальної та клінічної психології Марія Козігора ознайомили студентів із поняттями травми, моральної травми, та травматичного досвіду, специфікою та особливостями роботи з посттравматичним стресовим розладом, та методами допомоги при гострому стресі. Також майбутні клінічні психологи мали можливість дізнатись про нові техніки психологічного консультування і психотерапії та поспостерігати за роботою психолога з травматичною подією, з використанням методу RTM, під час демонстраційної сесії.